Промоција књиге „Век сликан микрофоном”

Музеј рудничко-таковског краја ће у својој галерији, представити књигу ВЕК СЛИКАН МИКРОФОНОМ, аутора Драгослава Симића, која садржи 40 прича наше усмене историје 20. века, а настала је према тонским записима новинара Драгослава Симића. Како све напредује, па и издавачка делатност, занимљивост која прати сваку од 40 објављених прича је QR код, који омогућава да се чује изворни снимак изабране приче. Аутор је дугогодишњи уредник емисије „Говори да бих те видео“ Другог програма Радио _ Београда и аутор је велике серије документарних емисија.

Промоција ће бити уприличена у уторак 30. августа у 19 сати, а о овој иновативној и занимљивој књизи говориће аутор Драгослав Симић, потом наш суграђанин Петар Милорадовић, као и директор Музеја рудничко-таковског краја Александар Марушић.